cs | en
Zapsi s.r.o.

Aktuální informace Pokud chcete zůstat v dění s námi, přidejte si tuto stránku do záložek.

27.8.2014

Zapsi = online stav skladů

Představte si sklad. Jako ten na obrázku. Ve skladu je spousta skladových míst. Na každém místě buď paleta je, anebo není. Máte podobný sklad? Dokážete během vteřin říci, jak je sklad zaplněný? Víte, kde jsou nejobrátkovější místa? Víte na kolik % sklad využíváte? Víte, kde máte největší "ležáky"? Víte, jak dlouho je v průměru zaplněno jednotlivé místo? A víte, že pokud byste takové informace měli, mohli byste sklad lépe využívat, změnšit, případně optimalizovat? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ANO: gratulujeme, Vy Zapsi nepotřebujete. Vy všichni ostatní se prosím zeptejte na podrobnější informace.

21.8.2014

Zapsi Energy 2.0

Zapsi Energy dostává tento měsíc programový upgrade. Zapsi nyní ukládá přesnou hodnotu v Amperech, Voltech i Wattech. Zapsi tedy můžete využít nejen jako měříč spotřeby energie, ale i jako hlídač nestandardního chování stroje. Můžete tak zjistit, že je dlouhodobě přetěžována jedna fáze, že vstupní napětí vždy od 21:00 do 23:00 nestandardně kolísá, apod. Pokud jste se tedy někdy dostali do situace, ve které by se Vám hodily informace o spotřebě a chování elektřiny vůbec, ozvěte se nám.

20.8.2014

Zapsi jako hlídač objektů

Zapsi je velmi často vnímáno jako zařízení pro sběr výrobních strojních informací. Pokud ale vlastníte externí sklad a máte jej mimo obývané místa, můžete využít Zapsi jako online hlídač. Čidla, které hlídají stav dvěří, oken a vrat - otevřeno, zavřeno - jsou připojena přímo k Zapsi. S pomocí GSM modulu může Zapsi okamžitě informovat, pokud například "došlo v sobotu večer 20:00 k otevření hlavních vrat" (a vy víte, že v tuto dobu ve skladu nikdo nemá být). Zapsi tak může být využito jako online hlídač Vašeho majetku.